Çocuk Diş Hekimliği, Pedodonti

Çocuğunuza mutlu bir gülümseme verin...
.
Kliniğimiz

Çocuk Diş Hekimliği Kliniği

Akademi Lazer Çocuk Diş Hekimliği Kliniği | Kozyatağı

Akademi Lazer Diş Polikliniği olarak, Pedodonti (Çocuk diş hekimliği), ortodonti, Zirkonyum, implant, diş beyazlatma, Porselen Lamine diş kaplamaları, Çene Cerrahisi, Kanal Tedavisi, Diş Eti Hastalıkları, Protez Diş tedavileri ve estetik diş hekimliği hakkında hizmet vermekteyiz.

Amacımız çocuk hastalarımızın sağlıklı dişlere sahip olmaları ile beraber diş bakımı ile ilgili doğru bilgiler vererek ağız diş bakımlarını düzenli olarak uygulamalarını aşılamaktır.

Diş Hekimi
Dr. Seçkin Süsal
Dr. Seçkin SüsalPedodontist

1999 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra aynı üniversitenin Pedodonti (Çocuk Dişl ...

Devamı...
Zeynep Uçar Süsal
Zeynep Uçar SüsalOrtodontist

 1999 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliğinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti ...

Devamı...

Dr. Seçkin Süsal


1999 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra aynı üniversitenin Pedodonti (Çocuk Dişleri ve Hastalıkları) Anabilim dalında doktora eğitimini tamamlamış ve halen Akademi Lazer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Pedodontist olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Zeynep Uçar Süsal


 1999 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliğinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim dalında doktora eğitimini tamamlamış ve halen Akademi Lazer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Ortodontist olarak çalışmalarını sürdürmektedir.