Çocuğunuza mutlu bir gülümseme verin...
Çocuk Diş Hekimliği

Pedodonti Fiyatları | Çocuk Diş Hekimi Fiyatları

Pedodonti (Çocuk diş hekimi) fiyatlarını neler değiştirir ?

Pedodonti (çocuk diş) fiyatları, Çocuk hastada yapılacak diş muayenesi ve diş röntgeni gerçekleştirildikten sonra belirlenebilir. Çocukların ileriki dönemlerde diş sağlığı açısından son derece önemli olan diş temizliği alışkanlığı erken dönemde çocuklara kazandırılmalıdır. Belirli aralıkla diş hekimi kontrollerine giderek, çocuğun diş gelişimlerini kontrol altına almalısınız.

Pedodonti fiyatlarını (Çocuk diş fiyatı) neler değiştirir ?
Çocuk diş fiyatları hakkında çocuğun kontrolleri yapılmadan bir görüş söylenemez. Fakat çocuk diş fiyatlarını belirleyen bir takım etkenler vardır. Çocuk diş tedavi fiyatları, çocuğun dişlerindeki problemlere, izlenecek tedavi yöntemlerine göre farklılık göstermektedir.

(Pedodonti) Çocuk diş fiyatları hakkında bilgiler
Çocuk diş tedavi fiyatları hakkında bilgiler verilmesi Türk Diş Hekimliği Birliği tarafından yasaklanmıştır. Kendi sitelerinde vermiş oldukları asgari ücretler ise bilgilendirme amacı taşımaktadır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz tedaviler ve asgari fiyatları Fisssür Örtülmesi, Yerel Flour Uygulaması, Prefabrike Kron, Yer Tutucu (Sabit), Yer Tutucu (Hareketli), Çocuk Protezi, Amputasyon, Strip Kuron, Kompomer dolgu, Açık Apeksli Dişte Kanal Tedavisi, Çocuk ortodonti tedavisi gibi yöntemlerine göre çocuk diş fiyatları farklılık göstermektedir. Pedodonti tedavisi için fiyatlandırmayı Çocuk Diş hekimi ile muayene ve tedavi planlaması sonrasında net olarak öğrenebilirsiniz.

Miniklerin gülümsemelerinin parladığı yerdesiniz

Çocuğunuza mutlu bir gülümseme verin :)

Doktora Danışın

Bize iletmek istediğiniz röntgen görsellerinizi buradan ulaştırabilirsiniz.

Röntgen Gönderin

Doktorlarımıza sormak istiyeceğiniz sorularınızı bu alandan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Randevu Talebi

Doktorlarımızdan randevu talebinizi bu form aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

© Çocuk Diş Hekimliği 2021 Tüm Hakları Saklıdır.

ilke media

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır.